Tu sprawdzisz jaki olej pasuje do Twojego samochodu i ile litrów, co ile tysięcy kilometrów należy go wymienić oraz inne informacje dotyczące obsługi samochodu. Po prostu wybierz w menu poniżej markę, model a potem z prawej wersję Twojego samochodu ...
Handlujesz częściami samochodowymi lub poprostu chcesz się pozbyć niepotrzebnych rzeczy z garażu, wystaw swoją ofertę tutaj ...
Marka, Model:

Dacia Logan MCV

Okres produkcji: od 2007 do bd
Rodzaj nadwozia: minivan
Ilość drzwi: 5
Ilość miejsc: 7
Napęd: silnik spalinowy
Przeniesienie napędu: koła przednie
Skrzynia biegów: manualna 5 biegów
Ilość biegów: 5
Typ silnika: benzynowy
Pojemność silnika: 1598
Max. moc silnika: 87 KM (64 kW) przy 5500 obr/min
Max. moment obrotowy: 128 Nm przy 3000 obr/min
Harmonogram serwisu:
Dacia Logan MCV 1.6 8V (do 2011)
Wymiana:
- olej silnikowy: co 15 tys.km
- typ oleju silnikowego: 5W-40
- pojemność układu smarowania: 3,8 l
- napęd rozrządu: co 90 tys.km
- pojemność układu chłodzenia: 6 l

  Auta w tej kategorii
LP Foto Nazwa Nadwozie Ilość
drzwi
Pojemność
silnika
Moc (KM) Moc (kW)
1 Dacia Logan MCV minivan 5 1598 87 64

autofrajda.pl -
Redakcja autofrajda.pl dziękuje przedstawicielom poniższych marek za udostępnienie materiałów prasowych. Redakcja wykorzystuje te materiały wyłącznie do celów prasowych - jak najlepszej prezentacji nowości motoryzacyjnych i modeli samochodów. Jeśli wyraźnie nie wskazano inaczej, wszelkie materiały zawarte na tej stronie są objęte prawem autorskim i zasadami korzystania określonymi przez przedstawicieli firm motoryzacyjnych.
 
Ta strona odpowiada na pytania: Ile oleju silnikowego do Dacia Logan MCV. Jaki olej silnikowy do Dacia Logan MCV. Ile płynu chłodzącego d Dacia Logan MCV. Kiedy wymienić olej w Dacia Logan MCV. Co ile kilometrów wymienić olej w Dacia Logan MCV. Kiedy wymienić rozrząd w Dacia Logan MCV. Jaki jest okres wymiany rozrządu w Dacia Logan MCV.

Strona internetowa autofrajda.pl stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka, są one wymagane do poprawnego jej funkcjonowania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja nie pojawiała się więcej